in ,

Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję…

Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję...

Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę. Pablo Picasso

Jeden komentarz

Leave a Reply
  1. Coś w tym jest…… to stereotypy……..kobiety piękne …zadbane….są bardziej dowartościowane ..Urodę bardziej widać i łatwiej o nią zadbać…a inteligencja to potencjał, który trzeba rozwinąć, mieć świadomość , że się go ma i pokazać swój intelekt, kulturę. To trudniejsze. Każda kobieta może być i piękna i inteligentna..musi uwierzyć w swoją wartość, siebie zakceptować i się rozwijać. Ponadto …zawiść, bezmyślna krytyka otoczenia, brak kultury jest bardzo niszczaca i bardzo utrudnia rozwój i wiarę w siebie..a przecież to prawdziwe piękno jest w kulturze osobistej i ntelekcie a nie w samej urodzie.

  2. Myślę, w czasach obecnych swiadomość kobiet się bardzo zmieniła, i kobiety wiedzą, że wierzyć w swoją inteligencję a ją umieć wykorzystać i pokazać to jest różnica, więc kobiety inteligentne są świadome i wierzą w swoją urodę.

  3. MYŚLĘ ŻE KOBIETY INTELIGENTNE SĄ ŚWIADOME TEGO ŻE URODĘ MOŻNA POPRAWIĆ, ALE W KOŃCU I TAK BLEDNIE. Z MĄDROŚCIĄ JEST TROSZKĘ INACZEJ. MĄDRA KOBIETA Z WIEKIEM ZDOBYWA DODATKOWO JESZCZE MĄDROŚĆ ŻYCIOWĄ, PRZEZ CO JEJ DUSZA STAJE SIĘ JESZCZE PIĘKNIEJSZA

  4. Piękna jest każda kobieta na swój sposób, chyba….inteligentna i uroda? hm-czasem wierzy w to, że skoro jest inteligentna nie potzrebuje urody, by nią zachwycać, bo po co…..inne jednak bardzo to wykorzystują niestety…..więc z tym różnie bywa….ja przynajmniej tak myślę….Ale powiem słowami Norwida:/ bo piekno czy uroda róznie mogą być zauważalne i traktowane = „Piękno jest do tego, by zachwycało do pracy, a praca by się zmartwychwstało….”pzdr. miły cytat Pabla….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.